Taniec, imaginacia, gimnastyka - i muzyka cygańska!

" ...Musimy ponownie nauczyć się samoleczenia.

Tak jak nam pokaże natura co dzień.

Tylko wtedy, gdy jesteśmy uzdrowieni, jesteśmy również uzdrowieniem dla innych. 

Tak więc cały świat mógł być uzdrowiony. 

To fantastyczny powód, by radzić sobie z szacunkiem wobec siebie!

Czy nie?

Zapraszam Państwa na moje kursy!

Szkolimy się wspólnie na skrzydłach muzyki,

która już zawsze będzie mogła uwolnić duszę i ciało od jej ciężaru

– muzyka cygańska!..."  

(Katjusha Kozubek)

 

 

Dla kobiet , które pozostały młode duchem i lubią zabawę w dobrym towarzystwie oraz dla tych, które chcą coś zrobić dla siebie - oferujemy:

Ruch, zwinność i koordynację,

Mobilizacja stawów,

Postawa i akceptacja,

Harmonia i wytrzymałość

Zmysłowość i ekspresja

Wasze fantazje , ćwiczenia relaksacyjne (Franklin -Piłki®), taneczne elementy czerpane z międzynarodowego folkloru cygańskiego i elementy baletu klasycznego!

To wszystko będą Państwo mogli w tym szkoleniu poznać…

 

... Prawie bez wysiłku, a prowadzące do większej mobilności, zdrowie i dobre samopoczucie ciała, umysłu i duszy!

 

Kurs kierowany jest również do osób niepełnosprawnych.

 

Wygaśnięcie kursa:

Lekcja składa się z około 30 minut ćwiczeń gimnastycznych z małymi piłkami, rozgrzewającymi ciało i stawy, poprzez dotyk pleców, wizualizacje oraz przez refleksologię, następnie około 30 minut tańca. Szkolenie odbywa się raz w tygodniu.

 

Ubiór na ćwiczenia:

wygodne ubranie, leginsy, przepaski, można być boso lub w skarpetkach, baletkach. Piłki są świadczone lub mogą być nabywane  (15 EU/60 Zl.) 

 

Instructorka: 

Czarująca wokalistka, tancerka i aktorka KATJUSHA KOZUBEK z Berlina występująca na scenach europejskich z własnym programem jako solistka, tancerka i aktorka, lub gościnnie jako solistka. Przez wiele lat koncertowała z własnymi zespołami lub jako solistka, gościnnie ze znakomitymi zespołami cygańskimi w Europie. Obecnie pracuje również jako nauczycielka romskiego tańca, nauczyciel ruchu z certyfikatem „Lecznicze szkolenia praktyczne i wsp w pracy z ciałem”, w tym leczenie kręgosłupa, progresywne rozluźnianie mięśni, leczenie poprzez wizualizację i szkolenie ruchu według metody Franklina®(szwajcarski tancerz i terapeuta, specjalista od gimnastyki leczniczej – Eric Franklin).

Katjusha pracuje i żyje nie tylko w Berlinie, również w Gorzowie Wielkopolskim, mieście w którym od wielu lat jest zakochana i tak samo ceni mieszkańców. Zapewnia w ramach współpracy ze Świetlicą "Ćhavorytko" organizację wielu różnych kursów tańca, śpiewu i terapii ruchowej –  którzy  wszyscy są podstawą wspaniałej muzyki Romów.

Swoje kursy są zbawienne Cocktail twórczości artystycznej  i  zawodowej pracy uzdrawiania.